• domy dopiewo
  • domy skórzewo
  • deweloper skórzewo
  • domy na sprzedaż skórzewo
  • nieruchomości na sprzedaż skórzewo
  • nieruchomości skórzewo
Skórzewo, ul. Miodowa

O Nas

     Firma Jastra jest rodzinnym przedsiębiorstwem, które na rynku istnieje od 2004 roku. Działamy w branży motoryzacyjnej, prowadzimy parkingi strzeżone, zajmujemy się także budownictwem domów jednorodzinnych. Zrealizowaliśmy wiele projektów, w tym m.in. wybudowaliśmy liczne domy na sprzedaż w miejscowościach Skórzewo. W naszej ofercie posiadamy zaprojektowane i wybudowane przez nas nieruchomości na sprzedaż. Skórzewo jest lokalizacją, w której nie tylko mieści się nasze biuro - tutaj także zrealizowaliśmy nasze inwestycje. Wśród naszych realizacji znajdują się zamieszkane już obiekty, a także projekty w trakcie budowy. Do tej pory wykonaliśmy domy jednorodzinne o dużych powierzchniach mieszkalnych, tj. ok.200m2 na działkach o powierzchniach od 520m2 do 1500m2. Na lokalizację naszych dotychczasowych inwestycji wybraliśmy miejsce, które uznajemy za komfortowe i optymalne do zamieszkania. Tutaj jesteśmy na co dzień – pracujemy i funkcjonujemy w przestrzeni prywatnej. Tym miejscem jest Skórzewo. Domy na sprzedaż, które obecnie znajdują się w naszej ofercie, to przestrzenne i wygodne obiekty znajdujące się w dogodnym położeniu. Cieszymy się, że Klienci, którzy zakupili zaprojektowane i wzniesione przez nas domy wystawiają nam pozytywne rekomendacje. Dzięki doskonałym referencjom zrealizowaliśmy szereg inwestycji w okolicach Poznania, nie tylko w miejscowości Skórzewo.

Skórzewo - miejsce, w którym chce się żyć

Budując dla Państwa domy na sprzedaż, kierujemy się ich wygodą i funkcjonalnością. To jest jeden z najważniejszych wymogów, które otrzymują nasi projektanci i wykonawcy. Rozwiązania, które znajdziecie w naszych domach wypracowaliśmy przez wiele lat naszej działalności. Staramy się, aby nasze domy miały optymalnie zaprojektowaną przestrzeń - jasne kolory, przestrzeń mieszkalna stworzona w sposób, który pozwala na komfortowe mieszkanie wszystkim domownikom. Aby stworzyć dom marzeń każdego z Was, wybieramy materiały najwyższej jakości, dzięki czemu dom nabiera elegancji, ale także, a może przede wszystkim jest trwały.

Domy na sprzedaż - jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Kup dom marzeń, o którym śniłeś wielokrotnie. Co ważne - aby nabyć dom wystarczy się zgłosić do naszego biura, które znajduje się w miejscowości Skórzewo. Przeprowadzimy Cię przez cały proces kupna.


Projekt i realizacja  Marcin Błaszczyk  Wrzesień 2015